'

Standy reklamowe

Standy reklamowe zewnętrzne

Wśród wielu narzędzi służących reklamie i promowaniu marku produktu, ale i wydarzeń takich jak premiery kinowe, znajdują się standy. Być może niewiele osób wie, czym są, jednak każdy je widział niejednokrotnie. Standy reklamowe mają za zadanie przede wszystkim promocję wydarzenia lub produktu. Odpowiednio zaprojektowane i skonstruowane standy kartonowe, przyciągają uwagę klientów. Zapewniamy, że cennik usług Oficyna 97 należy do jednej z bardziej konkurencyjnych i satysfakcjonujących dla Państwa ofert.

Standy reklamowe – zwróć uwagę!

Większość osób w społeczeństwie to wzrokowcy. Oznacza to, iż naturalnie najlepiej zapamiętują te rzeczy, które są dobrze widoczne i wyeksponowane przez mocne kolory, grafikę i kształty. Dlatego też obraz jest niezwykle ważnym elementem każdego narzędzia reklamowego, w tym oczywiście standu.

Na stand reklamowy należy mieć pomysł

Sam pomysł na projekt standu reklamowego jest początkiem sukcesu, lub też porażki. Dlatego też jeśli mamy wizję graficzną standu, warto ją skonsultować z ekspertem w tej dziedzinie, który mógłby się również zająć jego wykonaniem. Odpowiedni projekt to połowa sukcesu. Na tym etapie można swobodnie wprowadzać poprawki graficzne i zmieniać koncepcje. Gdy projekt jest w pełni dopracowany i zaakceptowany, kolejnym etapem produkcji standu reklamowego jest jego wykonanie. Im lepszy projekt, bogactwo graficzne w odpowiedniej tonacji, tym konsumenci przechodząc obok stanu reklamowego lepiej zapamiętają produkt lub wydarzenie, co znacząco może wpłynąć na podniesienie wyników sprzedażowych.

Standy reklamowe – zapraszamy do poznania naszego cennika!

Standy reklamowe to więc nie tylko nośniki informacji, ale przede wszystkim promocja produktu lub wydarzenia. Warto więc zadbać o to, aby produkcja standów reklamowych odbywała się pod okiem ekspertów. Jako doświadczony i ceniony producent oferujemy Państwu atrakcyjne ceny naszych standów.

Standy reklamowe – konkurencyjny cennik

Przeglądając galerię naszych produktów, zauważą Państwo, iż wykonujemy usługi dla wielu renomowanych firm. Od lat cieszymy się uznaniem ze strony naszych klientów. Naszą specjalnością jest produkcja akcesoriów reklamowych zarówno seryjnie, jak i w małych nakładach, a także projektowanie. Wiemy dobrze, iż są to niezwykle istotne narzędzia w procesie promocji marki i sprzedaży produktów, dlatego też naszym priorytetem w produkcji jest najwyższa jakość świadczenia usługi.

Wraz z rozwojem naszej firmy wprowadziliśmy najnowocześniejsze technologie. Dzięki połączeniu współczesnych możliwości techniki z doświadczeniem oraz umiejętnościami naszych konstruktorów, akcesoria produkowane przez nasza firmę są w pełni profesjonalne i na najwyższym poziomie jakości. Do tego, ceny naszych standów są bardzo konkurencyjne!

Standy kartonowe reklamowe – od czego zacząć?

Produkcja standów reklamowych kartonowych zaczyna się od pomysłu na projekt graficzny i konstrukcyjny. Jest to bardzo ważny etap produkcji, w trakcie którego stale jesteśmy w kontakcie z klientem, konsultujemy z nim wszelkie szczegóły, aby produkt finalny w pełni odpowiadał oczekiwaniom i potrzebom klienta. Po zaprojektowaniu, wykonywane są modele i prototypy produktu – w zależności od potrzeb klienta – a następnie uruchamiana jest produkcja seryjna. Nasz zespół czuwa nad całością procesu produkcyjnego. Nie muszą Państwo mieć wcześniej przygotowanego projektu. Wykonamy dla Państwa dowolny projekt i konstrukcję opakowania, oczywiście z uwzględnieniem wszelkich Państwa potrzeb i wymagań związanych w zamawianymi u nas produktami.

Jako doświadczony producent, oferujemy również produkcję standów kartonowych w małych nakładach – po kilka sztuk. Pod względem jakości i solidności wykonania nie różnią się one od tych produkowanych seryjnie. Jedynie pod względem graficznym są uboższe, co nie oznacza, że nie będą przyciągać uwagi klientów. Mogą być bowiem wykorzystane do promocji wielu różnych produktów. Standy kartonowe produkowane w małych nakładach mają wiele różnych zastosowań, dzięki czemu są uniwersalne.

Standy reklamowe – efektywna forma reklamy

Od wielu lat, jako profesjonalny producent, zajmujemy się projektowaniem i produkcją akcesoriów reklamowych. Nieustannie się rozwijamy, wprowadzamy kolejne nowoczesne rozwiązania technologiczne i oprogramowania. Mamy na swoim koncie udaną współpracę z największym koncernami w Polsce, takimi jak np. Biedronka. Jako producent akcesoriów jakimi są standy reklamowe, dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej spełniać oczekiwania naszych Klientów.
Produkcja kartonowych standów reklamowych w naszej firmie odbywa się zarówno seryjnie, jak i jednostkowo w małych nakładach. Możliwość zamówienia standów w małych nakładach jest przydatna szczególnie dla mniejszych przedsiębiorców. Mimo uboższej grafiki tych standów, są one również skutecznym narzędziami w promocji produktów, mogą być również wykorzystane wielokrotnie, są uniwersalne.

Mamy ogromne doświadczenie jako producent standów reklamowych, którym chcemy się z Państwem dzielić. Przed rozpoczęciem produkcji omawiamy każdy projekt z Klientem, Z naszej strony mogą również liczyć Państwo na profesjonalne doradztwo w zakresie akcesoriów reklamowych oraz konkurencyjny cennik. Dostosowujemy nasze produkty do oczekiwań i potrzeb naszych Klientów, a także zadań, jakie mają spełniać standy reklamowe.

Zapraszamy serdecznie do współpracy oraz poznania cennika usług. Gwarantujemy wysoką jakość wykonania produktów, fachową obsługę i pomoc na każdym kroku. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały proces produkcyjny.

Pozycjonowanie stron internetowych - iCEA Poznań