STANDY KARTONOWE – PRODUCENT

 

STANDY KARTONOWE

Wybór odpowiednich nośników wykorzystywanych do przeprowadzania kampanii reklamowych może być problematyczny – nie zawsze bowiem sprawdzą się działania z wykorzystaniem audiowizualnych spotów. Bardzo często jedyne, czego trzeba to wiedza na temat klienta, do którego kierujemy swoja reklamę. Przez wzgląd na małą ilość czasu, coraz mniej osób ogląda telewizję oraz czyta gazety, dlatego też coraz więcej firm poszukuje sprawdzonych sposobów na zareklamowanie danego produktu lub usługi. W tym przypadku doskonale sprawdzą się standy kartonowe i tekturowe. Jako doświadczony i zaufany producent możemy Państwu zagwarantować, że cena naszych produktów jest atrakcyjna, a proces zamówienia przebiega sprawnie i terminowo.

GŁÓWNE ZALETY STANDÓW KARTONOWYCH

Standy kartonowe dają gwarancję dużej różnorodności oraz dowolności ich budowy, co powoduje, że jest to doskonały materiał reklamowy niemalże dla każdego sklepu. Jest to nienachalna i naturalna metoda pozyskiwania nowych Klientów, którą charakteryzuje również atrakcyjna cena. Standy, przez wzgląd na swoje rozmiary, sprawiają, że nie da się ich nie zauważyć, co w przypadku reklamy danego produktu lub też usługi jest niezwykle istotne. Rozwiązanie to jest absolutnym przeciwieństwem irytujących często ulotek, w których bardzo często treść jest nieciekawa, a grafika nieprzyciągająca uwagi. Standy tekturowe umożliwiają oczywiście kolportaż ulotek, jednak wyłącznie do tych osób, które faktycznie są nimi zainteresowane i z własnej woli sięgają po informacje w nich zawarte.

STANDY KARTONOWE. CENA TO NIE JEDYNY ICH ATUT

Standy kartonowe i tekturowe są relatywnie tanie, łatwe w transporcie, ekologiczne, szybkie w montażu, a przy tym dają bardzo ciekawe możliwości kreacji. Wdrażanie innowacyjnych oraz coraz to trwalszych materiałów w znacznym stopniu przyczynia się do wydłużenia ich żywotności, otwierając jednocześnie zupełnie nowe możliwości. Co więcej, dają możliwość ekonomicznego wykorzystywania powierzchni sklepowych, a wszystko to przez ich niewielkie gabaryty, które docenią szczególnie właściciele mniejszych sklepów.

STANDY REKLAMOWE – ZAPRASZAMY DO POZNANIA NASZEGO CENNIKA!

Standy reklamowe to więc nie tylko nośniki informacji, ale przede wszystkim promocja produktu lub wydarzenia. Warto więc zadbać o to, aby produkcja standów reklamowych odbywała się pod okiem ekspertów. Jako doświadczony i ceniony producent oferujemy Państwu atrakcyjne ceny naszych standów.

STANDY TEKTUROWE – SZYBKOŚĆ MONTAŻU

Atuty standów tekturowych, poza aspektami wizualnymi, to również ich automatyzacja. Czas niezbędny na ich złożenie oraz montaż w punkcie docelowym jest bardzo krótki i nie wymaga zbyt wiele pracy, co jest niezwykle wygodne. Co więcej, standy te są bardzo lekkie, dzięki czemu cała konstrukcja cechuje się niedużym ciężarem, co jednocześnie ułatwia ich transport. Warto jednak zaznaczyć, że mimo małej wagi, standy producenta Oficyna 97 są wytrzymałe i nie uginają się nawet pod większym obciążeniem.

STANDY KARTONOWE. PRODUCENT GODNY ZAUFANIA

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta standów, serdecznie zachęcamy do zakupów. Nasza firma istnieje na rynku od wielu lat, ciesząc się niesłabnącym zaufaniem wśród coraz większej liczby Klientów. Możemy zagwarantować atrakcyjne ceny oraz możliwie jak najszybszą realizację każdego zlecenia. W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy wszystkich do kontaktu mailowego lub telefonicznego – postaramy się rozwiać wszelkie, ewentualne wątpliwości związane ze standami tekturowymi oraz zaproponować Państwu najkorzystniejszą cenę.