OFERTA PRODUKCJI

 

Reklama – klucz do sukcesu

 


Reklama, której dla rozwoju potrzebuje praktycznie każda firma, jest przekazem informacyjnym połączonym z perswazją. Podstawowym jej celem jest skłonienie do korzystania z określonym usług lub zakupu oferowanych produktów, jak również popierania idei i określonych marek.

Może być ona jawna – wprost pokazuje towar – dołączona jawnie, ukryta (kryptoreklama) lub też mieszana (zawiera minimum dwie z wyżej wymienionych kategorii). Reklama może przybierać różne postaci. Najbardziej znaną jest ta widoczna w telewizji, w formie filmów w internecie, w kinach, bądź też radiowa, prasowa. Z tym typem reklamy spotykamy się na co dzień, podobnie jak z reklamą ukrytą, choć nie zawsze jesteśmy tego świadomi. Reklama jest również obecna na opakowaniach produktów i akcesoriach marketingowych. Akcesoria reklamowe używane w marketingu mogą przybierać różne formy. Począwszy od zakładek do książek, kalendarzy, przez zeszyty, firmowe ręczniki, kaski, koszulki, czapeczki, bo plakaty, ulotki, bilboardy, totemy czy ekspozytory. Wszystko zależy od inwencji twórczej i branży, w jakiej specjalizuje się firma.

Obecnie na co dzień stykamy się z istnymi falami reklam. Na przestrzeni minionych 10 lat widoczny był niezwykle dynamiczny rozwój. Obok dominującej reklamy telewizyjnej i radiowej, pojawiło się znacznie więcej produktów reklamowych, akcesoriów promocyjnych i marketingowych. Konsumenci oczekują czegoś więcej aby ich skutecznie zachęcić do kupna, dlatego też już na porządku dziennym są gadżety, degustacje, czy promocje. Reklama jest obecna praktycznie wszędzie. Gdziekolwiek jesteśmy, możemy się natknąć nie tylko na jawne komunikaty reklamowe, ale również akcesoria takie jak totemy, ekspozytory, standy, potykacze, czy stojaki. Każdy z tych przedmiotów ma nie tylko za zadanie prezentować pozytywnie markę i produkty, ale przede wszystkim przyciągać zainteresowanie klientów, budować pozytywną opinię wśród konsumentów, jak również wprawiać w zaskoczenie. Niektóre z tych akcesoriów służą również do przechowywania produktów. Reklama i akcesoria to więc niezwykle ważne, a wręcz kluczowe elementy promocji, rozwoju firmy i budowania renomy.

O nas

 


Oficyna 97 to firma z siedzibą w Poznaniu, która od wielu lat specjalizuje się w kompleksowej produkcji akcesoriów reklamowych dla firm. Wiele lat doświadczeń owocuje w pełni profesjonalnym podejściem do każdego klienta i wykonaniem zlecenia na najwyższym poziomie. Jesteśmy ekspertami w projektowaniu i produkcji standów, stojaków, ekspozytorów, totemów, potykaczy reklamowych. Na życzenie klienta wykonujemy również prototypy. Uruchomiliśmy również produkcję standów w małych nakładach po kilka sztuk, jak również projektowanie opakowań tekturowych. Nasi klienci mają zagwarantowany nadzór naszych ekspertów nad całym procesem produkcyjnym akcesoriów – począwszy od projektowania po finalny produkt. Na etapie projektowania produktu, mogą być wnoszone dowolne zmiany, jakie życzy sobie Klient. Jeżeli zleceniodawcy brakuje pomysły, nasi doświadczeni konstruktorzy pomogą i zaprojektują akcesoria reklamowe w pełni dopasowane do potrzeb i oczekiwań klientów, które ponadto będą wyróżniać się naprawdę wysoką jakością. Po zatwierdzeniu przez Klienta projektu, zespół konstruktorów Oficyny 97 przechodzi do produkcji. Wykonywane są również modele i prototypy, aby Klient mógł zobaczyć, jak w rzeczywistości będą wyglądały finalne efekty współpracy.

Oficyna 97 to firma, która ma na swoim koncie również współpracę z największymi koncernami w Polsce. Tworzyliśmy akcesoria reklamowe najbardziej rozpoznawalnych i znanych marek w Polsce. Nasz produkty to wysoka jakość, innowacyjne pomysły, bogata i wyważona grafika, oraz oczywiście solidne wykonania z materiałów najwyższej jakości. Nasz zespół konstruktorów to nie tylko osoby, które mają ogromne doświadczenie w branży. Doskonale znamy również znaczenie akcesoriów reklamowych dla rozwoju firmy i podnoszenia zysków. Dlatego też nieustannie dbamy o podnoszenie naszych kwalifikacji, rozwój firmy, oprogramowania i sprzętu, aby nasze produkty były coraz lepsze.

Najlepsze akcesoria reklamowe

 


Odpowiednie akcesoria reklamowe dla firm stanowią połowę sukcesu sprzedaży produktów, gdyż to one przyciągają pierwsze spojrzenia konsumentów oraz ich uwagę. Nasza firma zajmuje się kompleksową produkcją narzędzi do promocji – display reklamowy, standy reklamowe, stojaki – potykacze, ekspozytory i totemy – od wizualizacji do produktu finalnego, seryjnie i jednostkowo. Ponadto wykonujemy również usługi projektowania i kaszerowania opakowań tekturowych.


 

Czytaj więcej

W efekcie produkcji współpracy dajemy Państwu narzędzie dla efektywnej reklamy produktów i podniesienia wyników sprzedażowych. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne są akcesoria reklamowe takie jak stojaki, potykacze, display, ekspozytor, totem czy standy, w sprzedaży i promowaniu marki. Muszą one nie tylko być funkcjonalne, ale przede wszystkim przyciągać uwagę konsumentów, ich zainteresowanie, wywoływać pozytywne zaskoczenie i przyczyniać się w znacznym stopniu do budowania pozytywnej opinii o marce i produktach. Dlatego też rozpoczynając produkcję stojaków i innych akcesoriów reklamowych, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i z pełnym profesjonalizmem.

W naszej ofercie zobaczą Państwo takie propozycje akcesoriów jak display, standy kartonowe, stojaki, totem, potykacz, a także ekspozytor reklamowy. Cieszymy się uznaniem wielu zadowolonych z naszych usług klientów oraz wieloletnim doświadczeniem. Nasz zespół stale poszerza swoje umiejętności. Dbając o rozwój firmy, wprowadzamy również najnowsze technologie – sprzęt i oprogramowania. To wszystko pomaga nam w produkcji coraz lepszych akcesoriów reklamowych, które przyciągają uwagę wielu konsumentów. Każdy ekspozytor reklamowy, stand, stojak – tak samo jak wszystkie inne akcesoria reklamowe – są w pełni dostosowane do potrzeb i oczekiwań klienta.

W naszej ofercie produktów reklamowych mają Państwo również skorzystania z usługi profesjonalnego projektowania konstrukcji każdego opakowania. Możemy także wykonać modele i prototypy według Państwa potrzeb i wymagań. Opakowania kartonowe są jedną z najlepszych form przechowywania produktów, cenioną przez konsumentów. Są znacznie tańsze, również wytrzymałe, a dzięki kaszerowaniu, mogą przybierać dowolną szatę graficzną. Kaszerowanie bowiem polega na oklejaniu opakowania kartonowego specjalną folią z wybraną grafiką. Jest to powszechnie znana i stosowana metoda, która jest znacznie tańsza niż bezpośrednie drukowania kolorowych kartonów. Same opakowania poddane kaszerowaniu są również wytrzymałe, solidnie wykonane, a także funkcjonalne.

Zwiń tekst

Produkcja standów reklamowych w małych nakładach

 


Wiemy jednak, iż są klienci, którzy potrzebują opakowań i standów w małych ilościach, np. po kilka sztuk. Dlatego też, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mniejszych firm i średnich przedsiębiorstw jak również indywidualnych właścicieli działalności gospodarczej, wprowadziliśmy produkcję standów reklamowych w małych nakładach.

Pod względem wytrzymałości i funkcjonalności nie różnią się się od tych produkowanych seryjnie. Różnica polega jedynie na bogactwie graficznym. Standy reklamowe w małych nakładach mają w sobie mniej grafiki, zazwyczaj są produkowane w jednym kolorze, jednak przez to mogą być bardziej uniwersalne i służyć do przyciągania uwagi dla wielu różnych produktów. Usługi produkcji standów w małych nakładach również są kompleksowe – od wizualizacji i projektu konstrukcji opakowania, przez wykonanie prototypu i modelu, po finalny produkt. Dzięki doświadczeniu, otwartości, innowacyjnym rozwiązaniom, szerokiej ofercie i solidnym wykonaniu każdego produktu, cieszymy się uznaniem wielu klientów, w tym największych koncernów w Polsce. Współpraca z każdym klientem wymaga kreatywności, gdyż projekty nie mogą się powtarzać. Nasi konstruktorzy doskonale znają również zalety pracy zespołowej, co pozwala na ulepszanie naszego procesu produkcyjnego każdego standu, totemu, ekspozytora, stojaków i potykaczy.

Zapewniamy, iż współpracując z nami, otrzymacie Państwo akcesoria reklamowe wykonane z najwyższej jakości materiałów, solidnie i profesjonalnie, wraz z kompleksowym prowadzeniem procesu produkcyjnego wszystkich akcesoriów reklamowych bez względu na ilość. Jakość – to jeden z najważniejszych dla nas priorytetów.

Zapraszamy do współpracy. Z nami stworzysz akcesoria reklamowe, które będą przyciągać i zachwycać konsumentów.