'

Stojaki Potykacze reklamowe

Producent stojaków ekspozycyjnych reklamowych w Poznaniu
- produkty dostępne na zamówienie

Każdy z nas je widział wiele razy i korzystał z nich. Czytaliśmy informacje umieszczone na stojakach, które przyciągały uwagę i portfele. Najczęściej widoczne są w restauracjach, kawiarniach, barach i przed wejściami do nich. Jednak często pojawiają się również przed wejściem do księgarni, muzeum, czy sklepu z pamiątkami. Stojaki i potykacze reklamowe mogą być skuteczne jako narzędzie służące promocji produktu lub usługi. Służy również to przekazywania informacji. Ogromną zaletą tych akcesoriów jest uniwersalność i możliwość wielokrotnego wykorzystania do promocji różnych produktów, usług i wydarzeń. Dzięki temu zmniejszane są koszty reklamy dla przedsiębiorcy.

To, czego potrzebujesz dla promocji firmy i produktów

Każda firma potrzebuje promocji i reklamy nie tylko po to, aby się rozwijać, ale również aby utrzymywać swoją pozycję na rynku. Dobra widoczność na rynku, zwłaszcza lokalnym, zapewnia zainteresowanie konsumentów i dobre wyniki sprzedażowe. Dzięki odpowiedniej promocji firma może skutecznie się rozwijać. Obecnie na rynku gospodarczym to właśnie rozwój jest jednym z głównych czynników stanowiących o opinii firmy i jej istnieniu w kolejnych latach. Dlatego też zawsze warto inwestować w rzeczy, dzięki którym firma może przyciągać nowych klientów i poszerzać swoją ofertę.

Potykacze i stojaki reklamowe są więc niezbędnymi akcesoriami reklamowymi szczególnie dla właścicieli restauracji, barów pizzerii czy kawiarni. Dobrze wykorzystane mogą skutecznie przyciągnąć klientów. Są bowiem pierwszą i najważniejszą wizytówką restauracji.

Stojak i potykacz reklamowy

Zdając sobie sprawę z tego, jak ważne są potykacze reklamowe dla odpowiedniego promowania Państwa firmy, wprowadziliśmy do naszej oferty nie tylko projektowanie, ale również produkcję potykaczy i stojaków reklamowych. Wiemy, iż jakość produktu i jego funkcjonalność jest najważniejsza. Dlatego też dbamy o to, by każdy produkt był wykonany przez doświadczonych pracowników w sposób solidny, estetyczny i z materiałów wysokiej jakości. Każdy potykacz reklamowy i stojak skonstruowany jest tak, aby wymiana plakatu była łatwa i szybka.

Nasza produkcja

Oficyna 97 z siedzibą w Poznaniu to doświadczony producent akcesoriów reklamowych. Produkcja zaczyna się od samego pomysłu na projekt. Z Klientem omawiamy wszystkie szczegóły, uwzględniamy jego uwagi i nowe pomysły. Stale szukamy innowacyjnych rozwiązań i świeżych pomysłów. Wiemy, że im bardziej wyróżniający sie pozytywnie potykacz reklamowy czy stand lub display, tym lepsza promocja danego produktu i marki firmy. Niezmiernie ważne dla nas w procesie produkcji potykaczy są uwagi Klientów, oraz ich pomysły. Zdarza się, iż w trakcie projektowania produktu, Klient ma pomysł, który wiele zmienia w konstrukcji i grafice, jednak okazuje się strzałem w dziesiątkę. Nasi konstruktorzy i projektanci są otwarci więc na wszelkie uwagi w trakcie procesu projektowania. Dzięki temu nasza produkcja potykaczy reklamowych daje fekty w postaci rewelacyjnych akcesoriów reklamowych.

Cieszymy się zaufaniem i współpracą największych koncernów w Polsce, dla których wyprodukowaliśmy serie standów, stojaków, totemów, ekspozytorów i wielu innych narzędzi służących do skutecznej promocji produktów i marki<.strong>.

Akcesoria reklamowe produkowane przez nas są zawsze dostosowywane do potrzeb i wymagań klienta. Jeśli nie mają Państwo pomysłu na na potykacz lub stojak reklamowy, nie martwcie się tym. Nasz zespół pomoże zaprojektuje dla Państwa ten produkt w pełni profesjonalnie. W czasie procesu produkcyjnego stale konsultujemy się z Klientem i dbamy o każdy szczegół, tak aby produkt końcowy w pełni Państwa satysfakcjonował.

Zapraszamy do współpracy, zapewniamy profesjonalną obsługę w czasie całego procesu produkcyjnego.

iCEA - pozycjonowanie stron